Jak pracujemy

   Position1 pojawiła się na rynku polskim w 2007 roku. Postawiliśmy na kreatywność i rozwój. Dziś jesteśmy jedną z najlepszych firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych w Łodzi i w Polsce. Nasz zespół składa się z bardzo zdolnych i twórczych ludzi. Stale się dokształcamy. Nadążamy za nowinkami branżowymi. Dzięki temu nasza oferta zawsze jest na czasie, a podejmowane przez nas działania przynoszą świetne efekty.

Codziennie pozycjonowane przez nas strony internetowe zyskują na popularności i przyciągają coraz więcej klientów.

To przekłada się na zwiększoną sprzedaż ich produktów i usług.

 

 

Pozycjonowanie stron internetowych Łódź. Codziennie pozycjonowane przez nas strony internetowe zyskują na popularności i przyciągają coraz więcej klientów. Standardem przy współpracy z zespołem Position1 jest:


• Indywidualny opiekun pozycjonowanej strony www;


• dopasowywanie parametrów Państwa strony www do algorytmów wyszukiwarek, które są zmienne;


• codzienne raporty wyników z pozycjonowania Państwa strony www wysyłane do Państwa raz w miesiącu

• promowanie strony w katalogach, które posiadają wysoką pozycję  reklamową w Internecie


• doradztwo, w jaki sposób ewentualnie rozbudować Państwa stronę, tak by była ona prawidłowo indeksowana przez roboty wyszukiwarek internetowych.

Usługa pozycjonowania jaką proponuje nasza firma opiera się przede wszystkim na polityce zgodnej z polityką bezpieczeństwa jaką prezentuje współczesny internet.


Bezpieczeństwo

WHITE SEO

Pozycjonowanie stron internetowych zgodne z polityką Google
Pozycjonowanie stron internetowych Łódź. Codziennie pozycjonowane przez nas strony internetowe zyskują na popularności i przyciągają coraz więcej klientów. Wszystkie narzędzia jakich używamy są naszego autorstwa. Ich budowa opiera się na wieloletnim doświadczaniu.


Każda wykonana przez nas czynność jest w pełni kontrolowana:


⦁    Nie używamy robotów, które dodają wpisy do tysiąca bezwartościowych katalogów.

Taka forma pracy naszym zdaniem jest nie tylko nie skuteczna, gdyż katalogi na których jest dodany wpis mają bardzo niską wartość (przeważnie Page Ran:0-2), ale również obniża to prestiż naszej strony, a nawet prowadzi do sytuacji, że wpis może być dodany to katalog o tematyce do której nigdy byśmy go nie dodali.

⦁    Cała nasza praca jest wykonywana pod pełną kontrolą od A do Z.

Wszystkie wpisy jakie tworzymy są dodawane ręcznie a co za tym idzie każdy katalog a następnie wpis jest w 100% dopasowany do danej kategorii i odwołuje się do zamierzonego targetu.Pozycjonowanie i optymalizacja obrazków w Google Images

Pozycjonowanie stron internetowych Łódź. Codziennie pozycjonowane przez nas strony internetowe zyskują na popularności i przyciągają coraz więcej klientów.
Z faktu na coraz większe zainteresowanie grafikami w wyszukiwarkach oraz biorąc pod uwagę, że obraz jaki mamy przed oczami na dłużej zostaje w naszej pamięci, prowadzimy też szerokie działania na celu indexowania obrazów związanych z pozycjonowaną stroną (produktem)

 


Sprawdź co jeszcze otrzymujesz w ramach pozycjonowania Twojej strony

 


 Pozycjonowanie stron internetowych Łódź. Codziennie pozycjonowane przez nas strony internetowe zyskują na popularności i przyciągają coraz więcej klientów.

 

Użyte na stronie grafiki pochodzą z wyszukiwarki Google;

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

NK Tu B De Li Re Ab Mu Vk Dg Sg Bl G+ Ins

Position1 -Profesjonalne pozycjonowanie Stron Internetowych, linki Sponsorowane. Profesjonalna, skuteczna promocja w internecie - 9lat doświadczenia. Płatność tylko za efekty

Background Image

Header Color

:

Content Color

:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie plików cookies, prosimy opuść stronę lub zablokuj takie pliki w ustawieniach swojej przeglądarki.